PIELĘGNACJA TWARZY

 

 

 

 

MAKIJAŻ

FRYZJERSTWO

INSTYTUT PODOLOGII

ul. Przy Agorze 13 lok. 3,

01-960 Warszawa;

Tel.: 22 864 22 21

godziny otwarcia:

Wt. - Pt.: 8.00 - 20.00

sobota: 8.00 - 15.00

NEFERTITI

OAZA URODY

FRYZJERSTWO DAMSKIE, MĘSKIE, DZIECIĘCE

 

Zdrowe, pełne blasku i witalności włosy to dla wielu osób temat żywego zainteresowania. Powodem tego jest fakt, iż włosy mają istotne znaczenie w odbiorze zewnętrznego wizerunku człowieka. Niewątpliwie są one ozdobą każdej kobiety. Długie czy krótkie, blond, rude czy czarne, jeśli są zdrowe i fachowo ostrzyżone nadają charakteru naszej osobie.

 

Kiedy włosy tracą połysk, nie chcą się układać, zaczynają wypadać może być to sygnał, że potrzebują fachowej opieki gdyż coś złego dzieje się w naszym organiźmie. Powodów osłabienia włosów może być wiele dlatego w salonie Nefertiti Oaza Urody fryzjer - wysokiej klasy stylista, wizażysta, z wykształcenia plastyk - na początku wizyty przeprowadza dokładny wywiad na temat kondycji Państwa włosów, sposobu pielęgnacji, używanych kosmetyków tak aby zdiagnozować istniejący problem i w jak najlepszy sposób dobrać nie tylko odpowiednią fryzurę do Państwa urody, ale również zaproponować odpowiedni program pielęgnacyjny i leczniczy.

 

Stawiamy na zdrowy wygląd włosów, dlatego też pracujemy przy użyciu kosmetyków najwyższej jakości. Są to między innymi takie marki jak La Biostetique, Artego, Farouk.

 

W zakresie usług fryzjerskich proponujemy Państwu:

STYLIZACJĘ I WIZAŻ, STRZYŻENIE, FARBOWANIE, REGENERACJĘ WŁOSA,

FRYZURY OKOLICZNOŚCIOWE

 

 

NEFERTITI

OAZA URODY

ul. Przy Agorze 13 lok. 3,

01-960 Warszawa;

Tel.: 22 864 22 21

mapa dojazdu

 

godziny otwarcia:

Wt. - Pt.: 8.00 - 20.00

sobota: 8.00 - 15.00